مجموعه آراد آبزی شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 8 + 1 =

خرید ماهی جنوب | عمده فروش آبزیان دریایی درجه یک

آنچه در این مقاله میخوانید...

بزرگترین مرکز پرورش انواع ماهی جنوبآخرین قیمت روز ماهی جنوبعمده فروش آبزیان دریایی درجه یک جنوب خرید اینترنتی ماهی جنوب به صورت عمده

حتما شما هم اگر به مناطق جنوبی ایران سفر کرده باشید از غذاهای لذیذ آن مناطق استفاده کرده اید.از آنجایی که مناطق جنوبی ایران بیشتر در حاشیه سواحل  خلیج فارس قرار دارد بیشتر غذاهای این منطقه از آبزیان تشکیل شده است پس برای مسافرانی که به این منطقه سفر میکنند حتما خرید ماهی جنوب را در لیست برنامه های خود قرار داده اند.
بیشتر آبزیان به خصوص ماهی ها غذاهای مفیدی هستند که اهمیت مصرف آن ها هیچ وقت قابل انکار نیست به طوری که بیشتر مواد مغذی و ضرروی برای انسان را در خود دارند.به دلیل وجود نوعی چربی خاص در بدن ماهی در بین سایر مواد غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است . با وجود اینکه ماهی جزو غذاهای حیوانی محصوب می شود ولی ولی از نظر ترکیب چربی با حیوانات دیگر متفاوت می باشد.چربی ماهی فاقد هرگونه چربی اشباع بوده که این عامل باعث میشود مصرف ماهی موجب افزایش کلسترل خون نشود و سلامتی افراد به خطر نیافتد.همچنین ماهی یکی از منابع خوب آهن میباشد که باعث میشود با افزایش خون سازی مقاومت بدن در برابر میکروب ها افزایش پیدا کند.

به دلیل اینکه خلیج فارس شاخه ای از اقیانوس هند است پس در تنوع ماهی دست کمی از اقیانوس هند ندارد .انواع ماهیان جنبوب عبارتند از  ماهی تون ، هامور، میش ماهی ، کفشک ، قباد ، صبور ، صافی ، شیر ، شریده ، شانک ، سنگسر، سکن، سرخو، صبیتی ، زمین کن ، زرده و گباب ، راشکو  ، خارو  ،  حلوا سیاه  و حلوا سفید یا زبیدی .

خرید ماهی جنوب | عمده فروش آبزیان دریایی درجه یک

بزرگترین مرکز پرورش انواع ماهی جنوب

بزرگترین مرکز پرورش انواع ماهی جنوببزرگ ترین مرکز پرورش ماهی جنوب در استان هرمزگان واقع شده است که همچنین این مرکز بزرگترین مرکز پرورش ماهی در خاور میانه نیز می باشد. این مرکز با ظرقیت تولید بیش از سه هزار تن ماهی برای بیش از ۹۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است .این مرکز با استفاده از بهترین تکنولوژی روز دنیا توانسته است دو گونه ی سوف دریای و شانک رو پرورش داده و انتظار می رود با توجه به ظرفیت های ماهی استان هرمزگان ، تنوع محصولات بیشتر پرورشی افزایش یابد. این بخش در کنار مراکز پرورش ماهی آب شیرین کشور میتواند بخشی از نیاز های محصولات دریایی را تامین کند.

آخرین قیمت روز ماهی جنوب

آخرین قیمت روز ماهی جنوب

ما در اینجا لیست قیمت ماهی جنوب تازه را برای شما آماده کرده ایم . این قیمت ها به روز می باشند.

نوع ماهی وزن هر ماهی قیمت (تومان)
ماهی حلوا سیاه بالای ۱۰۰۰گرم ۵۲۰۰۰
ماهی حلوا سیاه بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ گرم ۴۹۰۰۰
ماهی قباد  بین ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ گرم ۴۸۰۰۰
ماهی راشکو  بین ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ گرم ۶۹۰۰۰
ماهی میش شکم پر بین ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ گرم  ۳۸۰۰۰
ماهی میش شکم پر بین ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ گرم ۳۵۰۰۰
ماهی هامور  بین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ گرم  ۴۰۰۰۰
ماهی شیر(بچه شیر) با سر و دم  بین  1000 تا ۳۰۰۰ گرم ۵۲۰۰۰
ماهی سارم  بین ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ گرم  ۲۰۰۰۰
ماهی سرخو بالای ۳۰۰۰ گرم ۴۹۰۰۰
ماهی کفشک بین ۷۰۰ تا تا ۱۰۰۰ ۴۰۰۰۰
ماهی سکن با سر و دم  بالای ۲۰۰۰ گرم  ۳۵۰۰۰
ماهی بیگ هید  بالای ۳۰۰۰ گرم ۱۶۰۰۰
ماهی پرستو کمتر از ۵۰۰ گرم ۳۰۰۰۰

عمده فروش آبزیان دریایی درجه یک جنوب

عمده فروش آبزیان دریایی درجه یک جنوب کارخانه ها ی زیادی وجود دارند که محصولات دریایی مورد نیاز خود  را به صورت عمده تهیه میکنند و آن را در چرخه تولید خودشون به کار میبرند. جنوب کشور به دلیل وجود تنوع ماهی میتواند هدف مناسبی برای این کار خانه ها باشد. شرکت ها و مراکز فراوانی وجود دارند که محصولات دریایی جنوب را به صورت عمده در اختیار مشتری قرار میدهند اما باید توجه داشت که باید از جایی خرید کرد که ماهی جنوب درجه یک در اختیار  مشتری قرار می دهد و به کیفیت و تازگی محصول خود اهمیت می دهد .

خرید اینترنتی ماهی جنوب به صورت عمده

خرید اینترنتی ماهی جنوب به صورت عمده

فروشگاه اینترنتی آبزیان جنوب تنها مرجع تخصصی فروش ماهی جنوب درجه یک در ایران می باشد که محصولاتش را به صورت مستقیم و بدون وجود واسطه در اختیار مشتریان و توزیع کنندگان میگذارد.همچنین این فروشگاه محصولات خودش را به صورت صید روز و تازه تامین می کند.این فروشگاه با فراهم کردن خرید اینترنتی عمده ماهی جنوب برای مشتریان ، توانسته است بهترین قیمت را برای خریداران ارائه دهد که این به خودی خود باعث رونق فروش عمده ماهی جنوب در این سایت شده است .

بهرام انصاری طاری

من در حوزه ماهی مشغول به کار هستم

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon مدیر مجموعه: 09128184761

مجموعه آراد آبزی شما را به خرید بهترین محصولات میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 12 − 3 =
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.