مشاوره و سفارش

  • ۱۱ + ۴ =

ماهی سالمون

پژوهش‌ها نشان داده اند که سرطان به شدت به کمبود سطح ویتامین دی در بدن مرتبط است. به همین دلیل، شما به یک منبع سرشار از این ویتامین نیاز دارید و این دقیقا همان جایی است که ماهی سالمون آزاد پا به میدان می‌گذارد. ویتامین دی به انسداد رگ‌های خونی که به تومور‌ها متصل هستند، کمک می‌کند که در نهایت، به محدودسازی رشد و تکثیر سلول‌های سرطانی منجر می‌شود.

انواع ماهی جنوب

ماهی یکی از مواد غذایی مفید برای بدن می باشد و سرشار از مواد مغذی که بدن انسان به آن احتیاج دارد می باشد. ماهی تازه سرشار از آهن است که در خون‌سازی و دفاع بدن در برابر میکروب نقش دارد. ماهی دارای ویتامین های گروه B است که اگر بخواهیم در مورد خواص ماهی بگوییم.

انواع ماهی جنوب

ماهی جنوب طعم لذیذی داشته و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است به همین دلیل افکار جهت پرورش ماهی جنوب سوق داده شد و بزرگترین استخر پرورش ماهی جنوب در جنوب تاسیس شد. و صادرات بهترین ماهی جنوب به کشور های همسایه نظیر عراق و… صورت می گیرد

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
میگو-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش
  • ۷ + ۳ =

تلفن دفتر

۲۱۸۸۹۷۵۷۳۶

ایمیل

Bahram.20110@gmail.com

درباره ما :

گروه بازرگانی آرادآبزی بر آن شده با ایجاد شبکه ارتباطی گسترده، انواع ماهی را از طریق واحدهای تولید کننده تامین نموده و با حذف واسطه ها به قیمت تولید با کیفیت عالی و تازه در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

مدیر مجموعه آراد آبزی

بهرام انصاری طاری

Call Now Buttonتماس بگیرید